عرضه سبزی جعفری خشک اعلا به صورت عمده و با قیمت مناسب انجام می گیرد؛ می دانیم که جعفری از جمله سبزیجات مهم بوده که به صورت خام، پخته، خشک و … مصرف می شود؛ بدون شک سبزی خشک عمده نسبت به سبزی تازه به مراتب ماندگاری بالاتری دارد؛ به همین علت به میزان قابل توجهی توسط خرده فروشان مواد غذایی خریداری می شود؛ ناگفته نماند که جعفری خشک اعلا، تمیز، یکدست و خوش عطر و بو است.

عرضه عمده سبزی جعفری خشک اعلا

موارد مصرف سبزی جعفری خشک شده

موارد مصرف سبزی جعفری خشک شده خشک کردن انواع و اقسام سبزی های خوراکی از زمان های بسیار دور در نقاط مختلف دنیا رواج داشته است؛ امروزه نیز با وجود یخچال، فریزر و سایر لوازم مدرن، همچنین تولید و مصرف سبزی خشک رواج دارد.

بدون شک جعفری یکی از مهم ترین و پرمصرف ترین سبزیجات می باشد؛ نمونه های خشک شده این محصول، کاربردهای زیادی در آشپزی دارند؛ به عنوان مثال جعفری خشک شده همراه با سایر سبزیجات خشک برای تهیه انواع آش و سوپ استفاده می شود؛ همچنین می توان آن را برای درست کردن سبزی پلو، انواع پلوی مخلوط، کوکو و … استفاده کرد.

علاوه بر آنچه در بالا بیان شد؛ یکی از مصارف مهم سبزی جعفری، تهیه قورمه سبزی است؛ در این راستا جعفری خشک را می توان در کنار گشنیز، تره و اسفناج خشک برای درست کردن خورش قورمه سبزی استفاده کرد؛ گاهی اوقات جعفری خشک جهت اضافه کردن به انواع سالاد و پیش غذا نیز استفاده می شود؛ نکته شایان ذکر این است که به طور کلی غذاهای تهیه شده با سبزی خشک، عطر و طعم خاص خود را دارند.

قیمت فروش سبزی جعفری خشک بسته بندی

قیمت فروش سبزی جعفری خشک بسته بندی قیمت فروش انواع سبزی خشک بسته بندی بر اساس فاکتورهای گوناگونی تعیین می گردد؛ بدون شک جعفری خشک شده نیز از این قاعده مستثنی نیست.
در ادامه به برخی از عوامل موثر بر قیمت جعفری خشک اشاره می کنیم:

  • نوع و کیفیت سبزی جعفری انتخاب شده جهت خشک کردن
  • محل کشت سبزی جعفری
  • مکان و روش خشک کردن سبزی جعفری
  • کیفیت نهایی سبزی خشک
  • نحوه عرضه و شیوه بسته بندی جعفری خشک

علاوه بر موارد ذکر شده در بالا روش فروش سبزی جعفری خشک نیز به نوبه خود بر قیمت نهایی آن تاثیر می گذارد؛ به طور کلی هر چه حجم سفارش یک ماده غذایی بیشتر باید؛ قیمت آن مناسب تر خواهد بود؛ همچنین تعداد واسطه های تجاری بسیار مهم می باشد؛ واضح است که قیمت عمده سبزی جعفری خشک اعلا در حالت فروش مستقیم و بی واسطه آن ارزان تر می باشد. ناگفته نماند که جعفری خشک اعلا بسته بندی شده از درجه مرغوبیت بالایی برخوردار بوده و طعم بسیار خوبی به غذا می بخشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *